Survivalowe kanały na YT cz. 6

Oto kolejna część przeglądu ciekawych – z punktu widzenia preppingu i survivalu – kanałów na YouTube. Poprzednie części przeglądu dostępne są tutaj.

The Slingshot Channel

Sympatyczny Niemiec… Tak, tak… wiem, że to dziwny zbitek słów, ale autor kanału naprawdę jest sympatyczny. Pokazuje proce, kusze i rozmaitą broń własnej produkcji, posuwając się często na granice prawa, które w Niemczech jest w pewnych kwestiach nieco surowsze, niż w Polsce (energia do 7,5 j), a czasem mniej surowe (wynika, że można mieć kuszę). Kanał w głównej mierze służy rozrywce, jednak wiedza tam zawarta z pewnością zainteresuje każdego preppersa – choćby z punktu widzenia teorii.

Adam Čeladín

Ten sympatyczny Czech to pięciokrotny mistrz świata w rzucaniu nożami, jednak rzuca także śrubokrętami, papiakami i wszystkim innym, co ma przynajmniej jeden, ostry punkt. Podobnie jak wyżej wymieniony Slingshot Channel, tu również znajdziemy sporo ciekawych informacji na temat posługiwania się bronią, oczywiście do celów hobbystycznych i sportowych.

One Step Survival

Przebogaty, jeżeli chodzi o zawartość, ale także i o tematykę, kanał o preppingu i survivalu. Tyle mogę póki co powiedzieć, ponieważ jest to moje najświeższe odkrycie, jednak już teraz z pełną odpowiedzialnością mówię, że jestem nim zachwycony. Oglądania na wiele tygodni!

Zobacz także: #6 72 godziny bez prądu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bądź na bieżąco:

Słuchaj najnowszego odcinka:

This War of Mine okiem preppersa
This War of Mine okiem preppersa
Trenuj dyskomfort
4 filmy o woli przetrwania
Kryzys 2008
Powstanie warszawskie. Gość: Piotr Borowski (Historia wg. dzieci)