Kolejne, survivalowe kanały na YT cz. 4

Kolejny wpis z cyklu „survivalowe kanały na YT”. Poprzednie wpisy znajdziecie tutaj, tutaj i tutaj.

Outrider – Tomasz Foryś

Kanał poświęcony w szczególności bushcraftowi, wędrówkom, bytowaniu w lesie. Ogrom wiedzy oraz bardzo kojąca konwencja sprawiają, że z przyjemnością chłonie się wiedzę.

Do tej pory nie brałem pod uwagę pewnego aspektu, ale od dziś zacznę go uwzględniać. Jest to kanał, który z czystym sumieniem można oglądać z dziećmi.

Preppers Poland

Kanał, na którym można znaleźć dużo wartościowej wiedzy, ale też bardzo zróżnicowanej. Filmy tworzone są przez różne osoby, w różnych formułach, co wynika z faktu, że Preppers Poland to dość prężnie działająca organizacja, zajmująca się m.in. organizowaniem dużych konwentów.

Skinny Medic

Kanał poświęcony przede wszystkim pomocy medycznej, zwłaszcza w warunkach ekstremalnych. Na powyższym video analizie poddany został wypadek, który dosłownie na dniach miał miejsce w Jarosławiu. Motocyklista stracił nogę. Jeden ze światków zareagował bardzo szybko, prawdopodobnie ratując motocykliście życie – użył swojego paska jako opaski uciskowej i zatamował krwotok. Właśnie tego typu treści znajdziemy na kanale Skinny Medic.

Zdecydowanie NIE dla dzieci.

Taki Sanitariusz Ale Bardziej

Polski kanał prowadzony przez ratownika medycznego. Na razie się rozkręca, ale tym bardziej należałoby go wesprzeć. Content – jak na polski YouTube – niszowy, ale i potrzebny.

Zobacz także: Kim jest preppers?

Zobacz także: Czy warto być preppersem?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bądź na bieżąco:

Słuchaj najnowszego odcinka:

This War of Mine okiem preppersa
This War of Mine okiem preppersa
Trenuj dyskomfort
4 filmy o woli przetrwania
Kryzys 2008
Powstanie warszawskie. Gość: Piotr Borowski (Historia wg. dzieci)